Ubytování

O penzionu

Vinařský dvůr U Mlýnků nabízí přímo ve svém areálu komfortní ubytování až pro 45 osob.

K dispozici jsou tyto typy pokojů:

  • 2 dvoupokojové apartmány s masážní vanou
  • 3 třílůžkové pokoje
  • 4 dvoulůžkové pokoje s možností dvojpřistýlky
  • 3 dvoulůžkové pokoje
  • 1 čtyřlůžkový pokoj

Pokoje jsou vybaveny stylovým a vkusným nábytkem. Lůžka na pokojích jsou vybaveny latexovými matracemi a anti-alergenními lůžkovinami firmy Klinmam pro Váš kvalitní spánek. Součástí každého pokoj je koupelna se sprchovým koutem a WC, v apartmánech se pak nachází masážní vany od společnosti Ravak. Na pokojích naleznete také pevné připojení na internet. Celý areál je pokryt signálem bezdrátového připojení k internetu (Wi-Fi). Podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací.

V rámci ubytovacích služeb našim klientům nabízíme i uzavřené parkování přímo v areálu s elektronickým zabezpečením a kamerovým dohledem.

Cena ubytování je stanovena jako cena za lůžko. Pohybuje se v rozmezí 450-650 Kč v závislosti na typu pokoje (apartmán/typ standardního pokoje). Cena nezahrnuje žádnou formu stravování (snídaně za příplatek).

U týdenních pobytů je možné využít uzavřeného parkoviště s kamerovým dohledem (350 Kč/vozidlo/týden), u jednodenních pobytů je cena parkovného 100 Kč/vozidlo.

Týdenní pobyty

V měsících červenci a srpnu je v našem zařízení ubytování dostupné i formou týdenních pobytů se snídaní nebo s polopenzí. Nástup a ukončení je vždy v sobotu. Snídaně je formou švédského stolu a večeře pak výběrem s jídelního lístku.

Cena za dospělou osobu se snídaní 4 305,- Kč  (včetně rekreačního poplatku).

Parkování na uzavřeném parkovišti s kamerovým systémem - zvýhodněný týdenní poplatek 350,- Kč/vozidlo (denní poplatek 100,- Kč/vozidlo).

Máte zájem o naše služby?

Sdělte nám svá přání a my Vás budeme obratem kontaktovat. Projednáme s Vámi podrobnosti a povíme Vám více o našem zařízení. 

Předběžná objednávka